Ev taşıma ve Depolama Eylemleri

Evden Eve Nakliye Etkinlikleri


Evden eve nakliye işleri, yeni eve taşınma işlerinin, mobilyalar, evinizde bulunan makineler ile başka ev eşyalarının tahribat almaması anlamında gerekli düzenlemelerin yapılması biçimiyle, tertipli bir şekilde tatbik edilmesidir. Ev eşyalarının toplanması, sarılarak ziyan ihtimaline karşın önlem alınması, kamyon veya kamyonetle ile gidecekleri yere taşınması ve istenilen pozisyonlarına konumlandırılması sürecini içerir.


Evden Eve Nakliyat Manası Yönüyle Nedir? Nasıl İcra Edilir?


Evden Eve Taşıma, evde bulunan eşyaların taşınılacak eve transfer dilmesinde, ev eşyalarının zarar görmesini önleyici tedbirlerle birlikte, tecrübeli bir kadro tarafından söküm ve montaj işlerinin de yapıldığı profesyonel bir nakliye düzenidir.


Eşyaların paketlenmesi Faaliyetleri


Nakledilecek eşyaları nakilleri için hazırlama adına uzman elemanlarımız, sökümlerini ve ardından ambalajlama hizmetlerini yapmaktadır.


Taşınacak eşyaların sarılması mevzuuna ciddi değer gösteren teşekkülümüz mutlak surette bütün nakliyesi yapılacak eşyalarınızı sargılamaktadır. Sebebiyse sargılama uygulanmadan taşınacak eşyaların ziyan olasılıkları kaçınılmazdır. Paketleme faaliyetleri eşya ve yüklerin hasar görmeleri olanağını genel olarak ortadan kaldırmaktadır. Ambalajlama operasyonunun tamamlanması sonrasında eşyalarınız dikkatli bir şekilde taşıyıcı araca istiflenir.Alakalı Linkler:
Asansörlü Nakliyat


Eşya Taşıma insanlar adına endişe verici ve karmaşık bir işlem durumunda bulunsa da sektörel ve teknolojideki gelişmeler sayesinde son yıllarda kayda değer biçimde basitleşmiş ve güvenceli bir duruma gelmiştir.


Asansörlü taşımacılık veya iş yeri taşımacılığı, söz konusu gelişmelerden bir tanesidir ve taşınma işlemini fazlasıyla zahmetsizleştirmiştir. Taşınmaları zor ve büyük yük ve eşyaların, asansörlü nakliye aracılığıyla nakledilmesi, daha kısa sürede ve daha güvenli biçimde icra edilebilmektedir. Asansör kullanmakta olan nitelikli bir nakliye şirketi katkısıyla taşınma işlemi önceden olduğu kadar külfetli bulunmayacak ve deyim uygun olacaksa sorunsuz sonuçlanacaktır.


Taşıma işlemleri başlangıcında planlama gerçekleştirilir. Nakil işlemleri yapılacak ev veya ofis eşyalarının tespiti sonucunda asansör aracının kullanımının gerekli olabileceği malzemelerin halinde, nakil planlarına asansör kullanılması da ilave edilir. Asansör kullanımıyla insan gücünün kâfi olamayacağı ağırlık ve büyüklükte olabilecek eşyalar, zorlanmadan taşınabilir. Asansörlü taşımacılık operasyonları, daha az zamanda yerine getirilebilir. İnsanların çok daha uzun zamanda taşıyabileceği eşya ve malzemeler, asansörlü taşımacılık hizmetleri sayesinde dakikalar zarfında istenilen konumlarına yerleştirilebilir.


Şehirler Arası Taşımacılık


Şehirlerarası taşımacılık, şehiriçi nakliyata nispeten uzak mesafeli nakliyat biçimidir. Nakliye bakımından ayrımı bulunmamaktadır. Şehirlerarası nakliyatta kilometre fazladır. Bu nedenden ötürü, sözü edilen amaç için kullanılacak olan taşıma vasıtalarının uzak mesafelere dayanıklı ve güvenli olması gerekmektedir. Kurumumuzun kullandığı şehirler arası lojistik araçları, dayanıklı ve korumalıdır.


Şehirler Arası Taşıma Manası yönüyle nedir? Ne şekilde Neticelendirilir?


Zamanımız nakliyat teknolojilerinin ilerleme göstermesiyle, kapalı kasa vasıtaların kullanışlılığı ve dayanıklılığı fazlalaşmıştır. Şehirlerarası Nakliye işlemlerinde, değişik taşıtları istihdam eden teşekkülümüz, hızlı ve güvenilir nakil hizmetleri arzetmektedir. Memleketimizin her tarafına şehirler arası nakliye hizmetleri sunan teşekkülümüz, vatandaşlarımızın taleplerine en sağlam şekilde cevap sunabilmek düşüncesiyle, gerekli olacak tüm koşulları yerine getirmektedir. Şehirler arası evden eve taşıma hizmetlerinde, birikimli elemanlar görev yapar. Aynı zamanda kurumumuzun kullandığı ayrıcalıklı çalışma sistemleri ile en güvenilir taşımacılık işleri yerine getirilmektedir.


Eşya Muhafazası Hizmetleri


Eşya depolama, firmamızın sunduğu güvenilir hizmetler arasında yer almaktadır. Depolama, her hangi bir eşya çeşidinin (örneğin makineler ve motorlu araçlar, ofis eşya ve malzemeleri, konutlarınızda mevcut bulunan eşyalar, atamayacağınız fazlalık eşya ve malzemeler, koliler ve bunlara benzer eşya ve malzemeler) muhafazalı depolama binalarında ve kendine özgü depolama bölmelerinde korunması sürecidir.


Kuruluşumuz, evden eve nakliyat ve iş yeri taşıma hizmetlerinin yanısıra, müşterilerinin arzusu dahilinde makul bir fiyatlandırmayla belli süreliğine eşya barındırma hizmetleri de sunmaktadır. Bir sene ya da daha geniş süreli depolama sözleşmelerinde tek sefere mahsus olacak şekilde taşıma ücreti alınmamaktadır.


Devamlı CCTV sistemiyle muhafaza altında olan depo binalarımız, yangın, çalınma ve benzeri olumsuz koşullara karşın da sigortalıdır.


Şirketimizce uygulanan eşya depolama ücretleri, oldukça makuldür. Planlamada belirlenen haricinde ayrıca maliyet ilave edilmemektedir. Bütün ücretlendirme, ekspertiz aşamasında müşterilere bildirilmektedir. Hizmet sunduğumuz kişi ve kurumların memnuniyetinin hedeflendiği eşya koruma kapsamında, lüzumlu olan her bir unsur firmamız tarafından hesap edilmiştir.


İş yeri Nakliye


Kuruluşumuz Ofis Nakliyesi kurumları içerisinde güçlü kurumsal yapısı ve ayrıca koşulsuz müşteri tatmini düşüncesiyle ciddi işletmelerdendir.


Büro taşıma hizmetleri başka nakliyat cinslerine nispeten çok daha itina ve ayrıca tecrübe isteyen bir nakil şeklidir.


İş yerinizin taşınması işlemlerinde işletmemizle irtibat kurduğunuzda herşeyden önce nakliye hususunda görev verdiğimiz bir personel adresinize gelerek ofisi tetkik eder. İnceleme bitiminde transfer planlaması çıkarılır.


Nakil sırasında taşımamn daha seri ve rahat olması amacıyla iş yeri bölümlerine ayrılarak nakledilir. evrak rafları ve iş yeri mobilyalarının sökümleri daha hızlı olması amacıyla şarjlı montaj-demontaj aletleri kullanılmaktadır. İşyerinizde var olan eşyalarınızın tümü avrupadan gelen pet garft kağıtlara sarılarak paketlenir. Evraklar ve masa aksesuarları ise kolilenerek üzerlerine odada bulunan kişinin ve odanın ismi yazılır.


Kurumumuz ofis taşımacılığı işlemlerini sigorta altına almaktadır.Konuyu İlgilendiren Siteler:


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *